باربری پونک

کادر متخصص شرکت باربری پونک بار ابتدا وسایل و اثاثیه منزل یا اداره شما را تحت نظارت مستقیم شما بسته بندی میکنند.

 باربری پونک تهران

021-44365279

باربری پیشرو جنوب تهران

021-44365289

محدوده پونک در شمال غربی کلان شهر تهران بزرگ واقع شده است که ب وسیله بزرگ را ها به دو بخش تقسیم شده است و قسمتی از آن در منطقه 5 تهران و قسمت دیگر این محله بزرگ در محدوده منطقه 2 تهران است و از اطراف به وسیله بزرگ راه های بزرگ شرق به قرب و شمال به جنوب محاصره شده است. این اتوبان ها نقش بسیار مهمی در رفت و آمد ها و حمل و نقل دارند ولی زمانی که حرف از اسباب کشی میشود نیاز به شرکت باربری پونک برای حمل اثاثیه و بار ها در این منطقه احساس میشود. بزرگراه های شهید ستاری، بزرگراه شهید اشرفی اصفهانی، اتوبان شهید همت اوبان هایی هستند که باعث سهولت در دسترسی ها در این قسمت از شهر شده اند.

باربری پونک

باربری پونک

حمل اثاثیه منزل در باربری محدوده پونک

باربری پیشرو بار تهران در محدوده پونک توانسته است اعتماد مردم را برای جابجایی وسایل و اثباب منزل و اثاث کشی های شخصی و یا اثاث کشی ادارات جلب کند و همینطور در تمامی ساعات روز برای پاسخ گویی به نیاز های افراد ساکن در این محدوده آماده باشد. تیم متخصص و ماهر باربری تهران در امر باربری و حمل بار ها و بسته بندی وسایل در پوشش های غیر قابل نفوذ و ضد ضربه به صورت کامل به کار خود آشنا هستند و شما تنها کافی است که بر کار آنها نظارت داشته باشید تا همه چیز به صورت دلخواه شما انجام شود. گسترش روز افزون کلانشهر تهران و رفت و آمد های بیش از حد در خیابانها و اتوبان ها از جمله مشکلاتی است که حمل وسایل و بار ها را برای شما مشکل میکند و در صورتی که این عمل توسط افراد ناشی و یا نا آشنا با این عمل انجام گیرد ممکن است سلامت بار مورد نظر شما با خطر مواجه شود.

بسته بندی باربری در محدوده پونک

کادر متخصص شرکت باربری پونک بار ابتدا وسایل و اثاثیه منزل یا اداره شما را تحت نظارت مستقیم شما بسته بندی میکنند که این بسته بندی مطابق با استاندارد های روز اروپایی و همچنین روش های نوین بسته بندی کالا ها و اثاثیه در امریکا و اروپا توسط متخصصین حمل بار اتوبار تهران انجام میگیرد. بار ها و اثاثیه منزل در بسته بندی های مختلفی قرار میگیرند، پیچیده شدن وسایل در نایلون ابتدایی ترین و ساده ترین بسته بندی است که شامل تمامی وسایل و بار ها میشود. سپس پیچیده شدن وسایل شکستنی و حساس و قیمتی مثل ظروف عتیقه در نایلون های حباب دار انجام میگیرد و همه بار ها در پوشش های کارتنی و بسته بندی های غیر قابل نفوذ و ضد ضربه بسته بندی میشوند. در باربری شرق تهران پوشش ها و بسته بندی های خاصی نیز برای بسته بندی ها و مدارک حساس و بار های الکترونیکی تهیه شده است که برای بسته بندی وسایل حساسی مانند سیستم ها و مدارک اداری مورد استفاده قرار میگیرند.

اتوبار و باربری پونک

اتوبار و باربری پونک

باربری در محدوده پونک

در محدوده پونک از کلانشهر تهران شما میتوانید تمامی فعالیت های مربوط به حمل و نقل بار های خود را به شرکت باربری غرب تهران بسپارید تا با کمک کادر مجرب و حرفه ای خود در امر حمل بار و بسته بندی بدون رسیدن کوچک ترین آسیبی به بار ها و اثاثیه نسبت به اثاث کشی های شما انجام وظیفه کنند. با باربری پونک نیاز نیست شما کاری انجام دهید و تنها یک نظارت به صورت مستقیم بر کار متخصصین امر باربری و بسته بندی کافیست تا خیال شما از بابت امنیت بارهای تان راحت شود. این منطقه دارای منازل شخصی مسکونی فراوان و تعدادی اداره و مدرسه میباشد که افراد این قسمت از شهر میتوانند نیاز های مرتبط با انتقال بار و اثاثیه و اسناد و مدارک و سیستم های اداری خود را به کمک معتبر ترین و متخصص ترین شرکت حمل بار در این منطقه و در تهران بزرگ انجام دهند.