چگونگی چیدمان اثاثیه منزل + مراحل چیدمان درست منزل

چیدمان اثاثیه منزل

جا به جایی و نقل مکان دردسر ها و مراحل پیچیده ای دارد که برای طی کردن این مراحل صبر و حوصله ی زیادی لازم است. جمع کردن اثاث و پیچیدن آن ها در جعبه و کارتن، حمل و انتقال وسایل به داخل وسیله ی نقلیه و هم چنین جا به جایی از مکان قبلی به مقصد مورد نظر، مراحل کلی یک باربری و جا به جایی است. تا به اینجای کار جزء مراحل مربوط به منتقل کردن اثاثیه به منزل جدید است. اما وقتی به مقصد می رسیم و بار تخلیه می شود نگرانی دیگری به سراغمان می آید. این نگرانی مربوط به اثاث بسته بندی شده و بلا تکلیفی است که قرار است در منزل جدید چیده شوند. چیدمان اثاثیه این وسایل کار آسانی نیست و به تفکر زیادی نیاز دارد.

چیدمان اثاثیه منزل و ادارات

چیدمان اثاثیه منزل و ادارات

چیدمان وسایل در منزل جدید بعد از اسباب کشی

نحوه ی چیدمان وسایل در منزل جدید به ایده ها و موقعیت مکانی اتاق ها و سایر جاهای خانه بر می گردد. برای چیدمان وسایل در منزل جدید بعد از اسباب کشی راهکار هایی وجود دارد که آگاهی از آن ها می تواند هم به کار ها سرعت ببخشد و هم چیدمانی صحیح در فضایی کمتر و با منظره ی بهتر را به دنبال داشته باشد. چیدمانی بدون مشکل نیازمند بسته بندی باربری تهران اصولی قبل از شروع باربری است. بنابراین باید از صحیح بودن بسته بندی مطمئن شد و سپس به انتقال آن ها پرداخت.

مراحل چیدمان درست منزل

چیدمان منزل ممکن است شخصی باشد و هر کس با توجه به سلیقه و ایده هایی که در سر دارد به چیدن وسایل بپردازد. اما توصیه هایی در این رابطه وجود دارد که ممکن است به کارتان بیاید. مراحل چیدمان درست منزل می تواند به این صورت باشد:

  1. قرار دادن جعبه های هر قسمت از خانه در آن قسمت: با این کار از سردرگمی جلوگیری می شود.
  2. شروع از آشپزخانه: آشپزخانه قسمت اصلی در هر خانه ای است. با چیدن وسایل آن بسیاری از وسایل از سر راه برداشته می شوند.
  3. راه اندازی وسایل برقی: وسایلی مانند یخچال، گاز و … که در هر مرحله از کار مورد نیاز است در اولویت هستند.
  4. چیدن وسایل و فضا ها به صورت کلی: از پرداختن به جزییات باید خودداری شود. چون با این کار چیدمان منزل به تعویق می افتد. بهتر است جزییات سر فرصت و به تدریج انجام شود.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!