نحوه بسته بندی اثاثیه و لوازم منزل و ادارات

بهترین نحوه بسته بندی لوازم منزل و ادارات

نحوه بسته بندی اثاثیه مهم ترین مرحله در میان مراحل باربری است. اگر در این کار بی دقتی یا سهل انگاری شود باعث خسارت و آسیب به وسایل می شود. ولی اگر بسته بندی درست و اصولی انجام شود، مهم ترین و اساسی ترین کار ممکن انجام شده و 50 درصد سلامت وسیله تضمین شده است. بهترین نحوه ی بسته بندی لوازم منزل و ادارات به صورتی است که از لوازم مناسب و محکم به همراه ایده های درست و به روز بهره ببریم.

تخصص در بسته بندی اثاثیه منزل و ادارات

بسته بندی اگر صرفا جهت پیچیدن وسایل انجام شود، نمی تواند بسته بندی مناسبی باشد. تخصص در بسته بندی اثاثیه منزل و ادارات، تجربه و آموزش لازم دارد. پکینگ (Packing ) باید به صورتی باشد که هم فضای کمتری اشغال کند و هم به کالا ضربه یا آسیبی وارد نکند. در کنار این موارد، سرعت هم یکی از ملزومات در بسته بندی است که این مورد بستگی به تجربه و ترفند های به کار رفته در این امر دارد. بهترین روش، سپردن بسته بندی به افرادی است که در این کار خبره و ماهر هستند.

نحوه بسته بندی اثاثیه و لوازم منزل و ادارات

نحوه بسته بندی اثاثیه و لوازم منزل و ادارات

لوازم مورد نیاز برای بسته بندی اثاثیه منزل

بسته بندی به لوازمی نیاز دارد که هنگام حمل و جا به جایی دارای اطمینان باشد و خطری وسایل را تهدید نکند. لوازمی از جمله کارتن و جعبه های ضخیم و محکم، نایلون حباب دار، چسب های پهن، فوم های ضربه گیر، سلفون و لوازمی از این قبیل می تواند در کنار روش درست بسته بندی، ضامن امنیت وسایل و بار شما عزیزان باشد.

نکات کاربردی هنگام بسته بندی و انتقال اثاثیه ی منزل و ادارت

برای اینکه باربری و جا به جایی مطمئن و بدون ایرادی داسته باشید لازم است که برخی نکات را رعایت کنید. از جمله ی نکات نحوه بسته بندی اثاثیه می توان به چند مورد زیر اشاره کرد:

  1. نوشتن روی کارتن ها جهت نظم دادن به وسایل و آسان کردن کار هنگام چیدن مجدد
  2. کارتن ها نباید جای خالی داشته باشند. چون هنگام حمل و نقل، ممکن است وسایل تکان بخورند و به آن ها آسیب برسد.
  3. وسایل سنگین را در زیر و وسایل سبک تر را روی ۀن ها باید قرار دهید.
  4. چسب زدن محکم و مطمئن کارتن ها
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *