اتوبار و باربری اختیاریه تهران

 باربری اختیاریه تهران

021-22731285

شماره اختیاریه بار تهران

021-22732614

اتوبار و باربری اختیاریه در تهران

اتوبار و باربری اختیاریه در تهران

اختیاریه بار یکی از مناطق قدیمی تهران و  واقع در منطقه ۱ و ۳ شهر تهران است. این منطقه به دلیل نزدیکی با منطقه پاسداران تهران و وجود خیابان اختیاریه که یکی از خیابان های تجاری شهر تهران محسوب می شود، از کسب و کار پررونقی بهره مند میباشد. از این رو حمل و جابجایی وسایل در منطقه اختیاریه تهران، کسب و کار خاص خود را دارد. شاید برای شما پیش آمده باشد که وقتی اسباب کشی دارید، دچار دلهره شده و  انتخاب یک باربری مطمئن برای شما سخت باشد ولی ما در اینجا به شما این اطمینان را می دهیم که کلیه ی بارهای شما را با دقت فراوان جابجا نموده و رضایت شما را به جا آوریم.

بسته بندی بار در اختیاریه

بسته بندی بار در باربری اختیاریه به گونه ای است که بار شما در حین جابجایی هیچگونه آسیبی نبیند و با سلامت کامل به مقصد برسد. در این باره برای تمامی بارها، بارنامه صادر میشود و بار به صورت کامل بیمه میشود. این در حالی است که بسته بندی برای وسایل مختلف، متفاوت است. مثلأ وسایل شیشه ای را با فوم و روزنامه دورپیچی کرده و سپس در جعبه های مخصوص قرار می دهیم. با توجه به نوع وسایل، وسیله نقلیه ی متناسب با آن انتخاب میشود. پیاده سازی تمامی این مراحل تنها به وسیله ی کارگران متخصص و از پیش آموزش دیده ی باربری اختیاریه امکام پذیر است. با این وجود سلامت تمامی وسایل تضمین می شود اما در صورتیکه بسته بندی ها و جمع آوری وسایل توسط خود مشتری صورت بگیرد، باربری هیچگونه تضمینی از سلامت بارها به شما نمی دهد. حتی اگر باربری بهترین و مجهز ترین ماشین را برای انتقال انتخاب کند، باز هم هیچ تضمینی برای سلامت وسیله نیست. لذا برای کیفیت بهتر جابجایی و انتقال هرگونه وسیله ای، بهتر آن است که تمامی مراحل لازم برای حمل و جایجایی وسیله را به پرسنل باربری بسپارید.

هزینه باربری در اختیاریه

برای تعیین نرخ هزینه ها، تمامی باربری های رسمی که با مجوز کار میکنند مؤظف به تطبیق هزینه های خود با تعرفه هایی که از اتحادیه دریافت میکنند هستند. غیر از این عوامل مختلفی بر روی تعیین هزینه ها تاثیر دارند مانند تعداد خودرو موردنیاز، تعداد و هزینه کارگر، هزینه جابجایی به تعداد طبقات، وجود لوازم خاص همچو گاوصندوق، یخچال و غیره است. به طور کلی هزینه کلی از محل موردنظر انتقال بار تا مقصد است. انتخاب کارگر نیز بصورت دائمی است و از کارگران روز مزد به هیچ وجه استفاده نمیشود. کارگران دائمی علاوه بر اعتماد بیشتر، از کیفیت کار بیشتر و دقت بهتری را در حین کار به انجام می رسانند.

باربری از اختیاریه به شهرستان

تمامی خدمات حمل و انتقال بار علاوه بر سطح شهر تهران به تمامی نقاط کشور امکان پذیر است. این در صورتی است که در فصول مختلف به دلیل وزش باد شدید و برف و باران، از ماشین های مسقف استفاده می شود. برای وانت و سایپاهای مخصوص حمل بار که مسقف نیستند، از چادرهای ضدآب استفاده میشود. علاوه بر مسقف بودن ماشین، استفاده از اتاقک های مخصوص و کف پوش بودن ماشین، علاوه بر چیدمان مرتب بار، در حفظ و سالم ماندن وسایل تاثیر بسزایی دارد. چیدمان باز به روش های قدیمی، ضمانت چندانی از سالم ماندن وسیله را ندارد. به همین دلیل برای بارهای حساس، از وسایل نقلیه مجهزتر که مسقف و کف پوش و دارای اتاقک باشند، استفاده می شود.

راه های ارتباطی بار باربری و اتوبار اختیاریه

مشاورین باربری اختیاریه با تسلط کامل به تمامی راه و روش های بسته بندی و حمل و انتقال و نرخ و هزینه های جابجایی برای هر وسیله ای و با هر نوع ماشین مختلفی و  سایر موارد حین حابجایی، آماده ی پاسخگویی به سوالات شما هستند. از این رو میتوانید با برقراری تماس تلفنی با مشاورین باربری، علاوه بر رفع سوالات خود، وقت مناسب را برای باربری وسایلتان هماهنگ کنید.