باربری باغ فیض

باربری باغ فیض تهران با عنایت به لطف شما مشتریان گرامی، اقدام به ایجاد یکی دیگر از شعبات خود در باربری غرب تهران نمود.

شماره تماس با اتوبار و باربری باغ فیض در تهران

شماره تماس باربری باغ فیض

021-44365279

شماره تماس اتوبار باغ فیض

021-44365289

باربری در باغ فیض تهران

باربری باغ فیض تهران یکی از مناطق شهری تهران می باشد که در بخش پونکی تهران واقع شده است. شرکت پیشرو بار با ارائه ی خدمات باربری در باغ فیض تهران در خدمت ساکنان این منطقه می باشد. این شرکت با سال ها تجربه در زمینه ی حمل و نقل هم چنان مانند سابق مشغول به فعالیت شبانه روزی است. کارکنان و پرسنل این اتوبار با نیاز سنجی مردم در زمینه ی اسباب کشی و حمل و نقل در صدد هستند که سرویس های مناسب تری به این عزیزان ارائه دهند. دارا بودن تجهیزات مدرن و به روز، بهره بردن از افرادی با تجربه و کار آزموده و هم چنین ضمانت در مقابل هر گونه آسیب دیدگی یا خسارت از جمله ویژگی های اتوبار تهران می باشد.

باربری باغ فیض در تهران

باربری باغ فیض در تهران

قیمت باربری در باغ فیض تهران

هر اتوباربری نرخ های خود را با توجه به خدماتی که ارائه می دهد و هم چنین کیفیت این خدمات باید تعیین کند. اما قیمت باربری در باغ فیض تهران بسیار منصفانه تر و مقرون به صرفه تر تعیین شده است. چرا که هدف اصلی شرکت پیشرو بار جلب رضایت مشتری در بالا ترین سطح ممکن می باشد. خدماتی از قبیل بسته بندی و یا نظافت از جمله کار هایی است که هزینه های جداگانه ای برای آن ها محسوب می شود و در صورت درخواست مشتری انجام می گیرند. اما خدماتی مانند مشاوره قبل از بارگیری و هم چنین بیمه ی اثاث به صورت رایگان انجام می شود و هزینه ای به آن تعلق نمی گیرد.

حمل بار و اثاثیه در باغ فیض تهران

اتوبار پیشرو بار با دایر کردن نمایندگی، حمل بار و اثاثیه در باغ فیض تهران را عهده دار شده و با کمال افتخار در خدمت ساکنان این محدوده می باشد. ویژگی های زیادی وجود دارد که این اتوبار را از دیگر شرکت ها متمایز می کند. از جمله ی این خصوصیات می توان به داشتن تیمی خلاق و با اخلاق و آموزش دیده در همه ی زمینه ها، تخصص در خصوص مشاوره و راهنمایی جهت باربری تهران و جا به جایی مطمئن تر و بی دردسر تر، بسته بندی های اصولی و طبق استاندارد های روز دنیا و هم چنین تضمین سلامت اثاثیه ی مورد حمل شما در طول مسیر با وجود رانندگان مجرب اشاره کرد.