باربری در ونک

باربری ونک یکی از محله های زیبا و مرفه تهران است که جزء منطقه 2 شهرداری تهران به شمار می رود.

شماره تماس اتوبار و باربری ونک تهران

 شماره باربری ونک تهران

021-22731285

شماره اتوبار ونک تهران

021-22732614

این منطقه در شمال غرب تهران است که ویژگی های خاصی از جمله خیابان های عریض و در نتیجه ترافیک روان و دسترسی مناسب به بزرگراه ها این محله را منحصر به فرد تر کرده است. اتوبار و باربری ونک با ارائه ی تمامی خدمات حمل و نقل و جا به جایی به ساکنان منطقه ی ونک با افتخار اعلام می کند که در خدمت تمام همشهریان عزیز تهرانی در هر جای تهران است. اتوبار ونک در تهران را آسان کرده است. به صورتی که از دیگر نقاط تهران نیز باربری و حمل بار را بر عهده می گیرد. سابقه ی درخشان این موسسه حمل اثاثیه در طول این چندین سال باعث شده که مشتریان بیشتری جذب این شرکت شوند.

باربری ونک

باربری ونک

قیمت باربری در ونک

حمل و نقل کالا و وسایل با وجود اتوبار ها و شرکت های اتوبار کار چندان دشواری نیست. این شرکت ها و پرسنل آن ها تمام وظایف و صفر تا صد کار ها را بر عهده می گیرند و همه ی تلاش خود را می کنند تا یک جابجایی آسان و بدون مشکل را برای شما فراهم کنند. اما در برخی موارد انتخاب شرکت حمل اثاثیه کار ساده ای نیست. ازدیاد شرکت ها و تنوع خدمات و سرویس ها و مزایای آن ها انتخاب گزینه ی مناسب را با مشکل مواجه می کند. یکی از معیار ها و ملاک های اکثر مشتریان جهت انتخاب باربری، هزینه های آن است. قیمت اتوبار در ونک را به صورتی تعیین کرده که بیشتر مشتریان راضی باشند و در قبال ارائه ی خدماتی نوین و برتر، قیمت های مناسب تری برای سرویس های خود قرار داده است.

حمل بار و اثاثیه ونک

شرکت باربری ونک حمل بار و اثاثیه ونک را از وظایف خود می داند و در راستای آن فعالیت می کند. از خصوصیات و خدمات این باربری می توان به موارد متعددی اشاره کرد. از جمله ی این موارد می توان استفاده از تجهیزات و وسایل نقلیه ی مجهز و به روز، بسته بندی اساسی به درخواست مشتری، کادر حرفه ای و فعال، حمل و جا به جایی اصولی و حرفه ای تمام وسایل و اثاث بزرگ و کوچک، بیمه ی رایگان وسایل و هم چنین هزینه ها و تعرفه های پایین را نام برد.