باربری هروی تهران

باربری هروی یکی از شعب باربری پیشرو در منطقه هروی باربری تهران مشغول فعالیت می باشد.

شماره تماس اتوبار و باربری هروی تهران

 باربری هروی تهران

021-22731285

اتوبار هروی تهران

021-44365279

حمل بار و اثاثیه هروی

منطقه ی هروی از مناطقی است که شرکت اتوبار پیشرو تحت پوشش خود قرار داده است. این شرکت در این مکان نیز فعالیت خود را توسعه داده و به ساکنان آن خدمت رسانی و سرویس دهی می کند. اتوبار هروی یکی از برترین شرکت های سطح شهر تهران است که با فعالیت شبانه روزی و 24 ساعته ی خود به صورت دائمی در خدمت همشهریان عزیز می باشد. حمل بار و اثاثیه ی هروی، حمل بار به دیگر مناطق تهران و حتی حمل بار به شهرستان از مزایای دیگر این اتوبار است که مورد توجه قرار گرفته است. بسته بندی لوازم منزل در خانه یکی از خدمات شرکت اتوبار هروی می باشد که این کار با استفاده از مدرن ترین روش ها و با امکانات روز دنیا انجام می شود. بسته بندی به صورتی است که سلامت و امنیت تمام وسایل را تضمین می کند.

قیمت باربری در هروی

اتوبار پیشرو همه ی مناطق تهران را تحت پوشش قرار داده است. بنابراین در هر نقطه ای از شهر که باشید می توانید با نمایندگان شرکت تماس گرفته و از خدمات و سرویس های آن بهره مند شوید. یکی از منصف ترین و مقرون به صرفه ترین شعبه های آن اتوبار هروی می باشد که شامل تمام تجهیزات مدرن حمل و نقل و اثاث کشی می شود. انواع جا به جایی و حمل و نقل از تمام مناطق تهران به همه ی نقاط کشور از ویژگی های آن است. به همین دلیل است که قیمت باربری در هروی به مسائلی همانند مقصد، مقدار و حجم وسایل، تعداد کارگران مورد نیاز و هم چنین تجهیزات لازم جهت بسته بندی و یا حمل و نقل بستگی دارد. هم چنین می توانید جهت اطلاعات بیشتر با همکاران و کارکنان ما ارتباط برقرار کنید.

اتوبار هروی در تهران

محله ی هروی یکی از مناطق حاضر در منطقه ی 4 شهرداری تهران می باشد. اتوبار هروی یکی از معدود اتوبار هایی است که در سطح شهر توانسته اعتماد مردم را جلب کند و بهترین خدمات حمل و نقل و جا به جایی را ارائه دهد. باربری در هروی با شرکت ما بسیار آسان شده و طبق استاندارد های جهانی انجام می شود. متخصص ترین افراد با مهارت ها و توانایی های بالا در این مرکز آماده ی خدمت رسانی به مردم شریف تهران می باشند. بسته بندی های حرفه ای (professional packing)، حمل و جا به جایی مدیریت شده ی اثاث توسط کارگران ماهر و مجرب، اختصاص کوتاه ترین زمان و بیشترین دقت در انجام کار سبب تمایز قابلیت های پرسنل ما شده است.