باربری ملا صدرا

شماره اتوبار ملاصدرا تهران

 شماره باربری ملاصدرا تهران

021-22731285

شماره اتوبار ملاصدرا تهران

021-22732614

باربری ملاصدرا بار تهران

برای یک جابجایی قبل از هر چیزی مهم ترین کار، انتخاب یک شرکت مطمئن و کار درست است تا تمامی مراحل کار به درستی و با دقت تمام به اتمام برسد. باربری و اتوبار ملاصدرا در محدوده ملاصدرای تهران با کسب مجوز رسمی از اتحادیه حمل و نقل استان تهران، با استفاده از کادری متخصص و مجرب آماده ی ارائه ی خدمات منظم در تمامی ساعات شبانه روز است. چنانچه قصد اسباب کشی و جابجایی را دارید اتوبار ملاصدرا با دو دهه تجربه در عرصه حمل و جابجایی بار در کنار شما می باشد و تمامی مراحل حمل و جابجایی بار را برای شما به آسانی به انجام می رساند.
باربری ملاصدرا در تهران

باربری ملاصدرا در تهران

بسته بندی در باربری و اتوبار ملاصدار

دقت زیاد در حین بسته بندی مهم ترین گزینه برای امنیت و حفظ سلامت وسایل شما است. از این رو استغاده از وسایل مناسب بسته بندی و پوشش درست وسایل، باعث کاهش آسیب به کالا و اثاثیه شما می گردد.
وسایل مناسب برای بسته بندی شامل:
۱- بابل رپ: بصورت نایلون های حباب دار است که با پوشاندن روی سطح وسایل، باعث جلوگیری از هرگونه آسیب و ضربه و خط و خش به وسایل شما می شود.
۲- کارتن بسته بندی: کارتن های حجیم ۳و ۵ لایه با ابعاد مختلف مناسب بسته بندی تمامی وسایل سایز کوچک و متوسط و بزرگ شما است. استفاده از کارتن ها با کیفیت بیشتر سلامت وسیله شما را تضمین میکند.
۳- کارتن بسته بندی گال: این کارتن ها مانند کمد لباس است که قابل حمل می باشد و برای لباس های مجلسی و مهمانی شما می باشد. هدف از استفاده از این کارتن ها جلوگیری از کثیف شدن و چین و چروک شدن لباسها در حین جابجایی است. با این وجود لباس ها بعد از جابجایی نیاز به خشکشویی ندارند.
۴- ساک رختخواب: این ساک ها مناسب رختخواب هستند. با جا دادن رختخواب ها در این ساک ها از کثیف شدن و پارگی آنها به راحتی جلوگیری می شود.
۵– چسب: چسب های پنج سانتی متری از لوازم ضروری برای اتمام کار بسته بندی وسایل در جعبه ها می باشد.

بیمه رایگان اثاثیه

اتوبار ملاصدرا جهت تامین میزان خسارت های ناگهانی و ناخواسته در حین حمل و جابجایی وسایل، خود را مؤظف به بیمه کامل بار نموده است. امروز با توجه به پیشرفت علم و صنعت در جهت حمل و نقل و شیوه های جدید جابجایی و حمل کالا و خدمات وارد آمدن خسارت و آسیب و یا سایر احتمالات از جهت نرسیدن کالا به مقصد نسبت به سالهای قبل به حداقل رسیده است. از این رو بیمه تمامی خدمات حین حمل و جابجایی وسایل و اثاثیه مشتری از لحظه شروع کارها در مبدأ تا زمان پایان آن در مقصد را در برابر هرگرنه رخداد و آسیبی بیمه میکند. از جمله موارد تحت پوشش بیمه:
۱- خطرات ناشی از تصادفات
۲- خطرات ناشی از آتش سوزی
۳- سرقت
۴- واژگونی
۵- خطرات ناشی از جابجایی در حین تخلیه و یا بارگیری

هزینه مناسب و کیفیت عالی

هر ساله از طرف اتحادیه نامه ای طی مشخص نمودن تمامی هزینه های باربری با توجه به موارد مختلف بصورت تعرفه های باربری تهران به تمامی شرکت ها ارسال میشود. هر اتوبار مؤظف است هزینه های حمل و جابجایی را بر اساس نرخ اتحادیه هماهنگ سازد. اتوبار ملاصدرا باتوجه به وضعیت اقتصادی روز و درک حال مشتریان خود، تخفیف های ویژه ای را برای مشتریان ارائه نموده است. این تخفیف همراه با یک جابجایی ایمن و با کیفیت برای مشتری انجام میشود.