باربری فرمانیه

باربری فرمانیه در تهران با فراهم کردن امکانات لازم، باربری و خدمت رسانی به ساکنان منطقه فرمانیه، آماده ی ارائه سرویس می باشد.

شماره اتوبار فرمانیه تهران

 باربری فرمانیه تهران

021-22731285

اتوبار فرمانیه تهران

021-22732614

باربری در فرمانیه

فرمانیه از محله های مرفه نشین و لوکس تهران است که در شمال شرق تهران و در منطقه ی شمیران قرار دارد. این محله در منطقه ی 1 شهرداری تهران واقع شده و سال هاست که یکی از لوکس ترین و گران قیمت ترین مناطق مسکونی تهران به شمار می رود. اتوبار پیشرو با سال ها تجربه و سابقه با دایر کردن باربری در فرمانیه آماده ی سرویس دهی به ساکنان این منطقه می باشد. استفاده از بهترین وسایل حمل و نقل، کارکنان ماهر و با تجربه، رانندگان حرفه ای و آشنا به مسیر ها، فعالیت 24 ساعته و تضمین بار های شما از جمله وظایف این شرکت می باشد. در هر ساعتی از شبانه روز و در هر نقطه ای از شهر که باشید اتوبار فرمانیه با تمام قوا در خدمت شما عزیزان می باشد و به هر کجای کشور که بخواهید سرویس دهی خواهد کرد.

باربری فرمانیه در تهران

باربری فرمانیه در تهران

قیمت باربری در فرمانیه

حمل و نقل و اثاث کشی یکی از اموراتی است که تخصص خود را می طلبد و کار هر کسی نیست. هر گونه سهل انگاری در نحوه ی بسته بندی یا حمل و جا به جایی و هم چنین نحوه ی قرار دادن آن ها در ماشین می تواند به وسایل خسارت وارد کند. همه ی این کار ها مهارت و ترفند هایی برای جلوگیری از آسیب به اثاث نیاز دارد. بر این اساس لازم است افرادی متخصص به انجام این کار ها بپردازند. اتوبار فرمانیه با دارا بودن افرادی توانا و خلاق این مشکل را رفع کرده است. این موارد هزینه های مربوط به خود را نیز شامل می شود. قیمت باربری در فرمانیه با توجه به مقدار کاری که از سوی این افراد انجام می شود می تواند متفاوت باشد.

حمل بار و اثاثیه اتوبار فرمانیه

شرکت باربری و اتوبار پیشرو با قبول تمام مسئولیت های مربوطه، حمل بار و اثاثیه اتوبار فرمانیه را بر عهده گرفته تا به نوبه ی خود آرامش و رفاه مردم این منطقه را تامین کند. خیالی آسوده با وجود کارگران و پرسنل مجرب و کار آزموده، کارشناسانی متبحر و خبره در امر حمل و نقل و باربری، وسایل نقلیه ی مجهز و با تمام امکانات روز دنیا، بسته بندی های صحیح و بدون ایراد، حمل اثاثیه ی حساس و مهم از جمله وسایل سنگین و ارزشمند در کمال دقت و توجه از جمله خصوصیات بارز این شرکت می باشد. هزینه های پایین و مناسب نیز سبب شده که مشتریان بیشتر به سمت این اتوبار تمایل پیدا کنند.