شماره تماس باربری فرحزاد تهران

 باربری فرحزاد تهران

021-22731285

باربری فرحزاد تهران

021-22732614

حمل بار و اثاثیه فرحزاد

فرحزاد یکی از محله های شمال شرقی تهران است. این منطقه دارای یک خیابان اصلی به نام خیابان فرحزاد می باشد که در گذشته به خیابان سلطنت آباد مشهور بوده است. این خیابان مرز دو منطقه ی 3 و 4 شهرداری تهران را تشکیل می دهد. باربری و اتوبار فرحزاد یکی از بهترین و مجهز ترین باربری های منطقه ی فرحزاد است که از مناسب ترین نرخ و قیمت نیز برخوردار است. این باربری خدمات فراوانی را به مردم و ساکنان باربری در محله فرحزاد ارائه می دهد و این کار را از وظایف خود در این حیطه می داند. تیم حرفه ای و کار بلدی در این باربری هستند که به شما هم وطنان عزیز خدمت کنند. آن ها آموزش های لازم برای حمل و جا به جایی، بسته بندی اثاث و حتی چگونگی برخورد درست با مشتری را دیده اند و از وظایف خود به خوبی آگاهی دارند.

باربری فرحزاد تهران

باربری فرحزاد تهران

قیمت باربری در فرحزاد

قیمت باربری در فرحزاد متفاوت است. باربری های زیادی در تهران شروع به کار کرده اند که هر کدام از آن ها خدمات و نرخ های مخصوص خود را دارند. باربری و اتوبار فرحزاد همیشه سعی داشته که نازلترین قیمت ها را برای سرویس های خود در نظر بگیرد تا مشتری راضی باشد. قیمت و هزینه های باربری به عوامل متعددی بستگی دارد. اولین چیزی که باید ملاک قرار گیرد کیفیت انجام کار توسط کارگران است. کار بی عیب و نقص تر شامل هزینه ی نسبتا بیشتری می شود. هر چند که این امر در باربری فرحزاد در کمترین حالت ممکن در نظر گرفته می شود. موضوع دیگری که قیمت باربری را تحت تاثیر قرار می دهد مقدار و حجم بار و اثاثیه است. هرچه بار کمتر باشد امکانات کمتر، تعداد کارگران کمتر و وسایل نقلیه ی متفاوتی را نیز می طلبد.

باربری در فرحزاد

فرحزاد از جمله مناطق مهم تهران به شمار می رود. اتوبار فرحزاد توانسته این افتخار را کسب کند که باربری در فرحزاد را بر عهده بگیرد و به ساکنان این منطقه خدمت رسانی کند. شرکت باربری فرحزاد از کارکنان و پرسنلی ورزیده، تجهیزات منحصر به فرد و متفاوت و امکاناتی بهره می برد که باربری و حمل و نقل را در این محدوده تسهیل کرده است. بسته بندی هایی که توسط کارکنان شرکت انجام می شود بسیار تضمینی است و به شما این اطمینان را می دهد که هیچگونه آسیب و یا ضربه ای به اثاث شما وارد نمی شود. حمل و جا به جایی وسایل با بهره گیری از به روز ترین و مدرن ترین ایده ها و روش ها انجام می شود و تعداد کارگران نیز به صورتی است که کالای شما آسیبی نبیند.