باربری فرجام

باربری فرجام زیر مجموعه ی باربری پیشرو  فعال در خدمت ساکنان در باربری منطقه فرجام می باشد.

شماره باربری در فرجام تهران

 شماره باربری فرجام تهران

021-22731285

شماره اتوبار فرجام تهران

021-22732614

باربری در محدوده فرجام

باربری فرجام یکی از محله های تحت پوشش شرکت پیشرو بار می باشد. این محله واقع در منطقه ی 4 تهران است و از شمال به محله ی شمیران نو، از جنوب به اتوبان رسالت، از شرق به اتوبان باقری و از غرب به اتوبان امام علی (ع) محدود شده است. باربری در محدوده ی فرجام با شرکت پیشرو بار نمی تواند کار دشواری باشد. اتو بار فرجام به نمایندگی از پیشرو بار در این منطقه به واسطه ی خدمات ممتاز خود یکی از قابل اعتماد ترین و برترین شرکت ها در زمینه ی حمل و نقل وسایل اداری و منازل می باشد. این شرکت با دارا بودن مجوز رسمی از اتحادیه ی حمل و نقل تهران چندین سال قبل فعالیت خود را آغاز کرده و تاکنون به سوابق درخشانی دست پیدا کرده است.

حمل بار و باربری در فرجام

شرکت باربری تهران بار متخصص در حمل بار و اثاثیه فرجام و تمام مناطق 22 گانه ی کلان شهر تهران می باشد. برای آشنایی بیشتر با این شرکت می توان خدماتی که در این حیطه ارائه می دهد را برشمرد:

  1. مشاوره ی رایگان در مورد نحوه ی اسباب کشی و هم چنین چگونگی بسته بندی مناسب و استاندارد
  2. ارسال متخصص ترین و مجرب ترین افراد به محل برای ارزیابی
  3. استفاده از ماهر ترین و کار ورزیده ترین کارگران هم جهت حمل بار و هم برای بسته بندی صحیح
  4. به کار بردن بهترین و مناسب ترین لوازم و تجهیزات
  5. انجام بارگیری با بیشترین دقت و سرعت و در کوتاه ترین زمان ممکن
  6. بیمه ی رایگان همه اثاث جهت جبران خسارت های احتمالی
  7. نظافت مبدا و مقصد در صورت خوات و میل شما مشتریان گرامی

قیمت وهزینه باربری در محله فرجام

یکی از مهم ترین و اساسی ترین فاکتور ها در انتخاب گزینه ی بهتر جهت باربری و اثاث کشی از نظر هم وطنان عزیز موضوع هزینه های پیش رو می باشد. با توجه به وضعیت اقتصادی پیش آمده و هم چنین دایر شدن شرکت های غیر رسمی، نرخ های متفاوت و گرانی را هر روزه شاهد هستیم. اما خوشبختانه شرکت پیشرو بار با سامان دادن به قیمت باربری در محله ی فرجام توانسته با این مشکل برخورد کند. نرخ های تعیین شده توسط این اتو بار در پایین ترین حد خود قرار گرفته و باعث شده که مشتریان هم از خدمات ارائه شده راضی باشند و هم از قیمت های مصوب شرکت. بنابراین می توانید باخیال راحت به اسباب کشی خود بپردازید. باربری فرجام