باربری شهرک غرب

باربری شهرک غرب با فراهم کردن امکانات لازم، خدمت رسانی به ساکنان منطقه شهرک غرب، آماده ی ارائه خدمات است.

شماره تماس باربری شهرک غرب تهران

 شماره باربری اندرزگو تهران

021-22731285

شماره اتوبار اندرزگو تهران

021-22732614

باربری در محدوده شهرک غرب

اگر بخواهیم یکی از لوکس ترین و مدرن ترین محله های شمال غربی تهران را نام ببریم بی شک می توان شهرک غرب را مثال زد. زیرا این شهرک یکی از مناطق مرفه نشین و اعیانی در کل شهر تهران می باشد. شهرک غرب که با نام شهرک قدس نیز شناخته می شود در منطقه ی 2 شهرداری تهران واقع شده است. ساکنان این شهرک به نقل مکان های خود اهمیت زیادی می دهند. به همین دلیل است که باربری در محدوده شهرک غرب نیز اهمیت پیدا می کند. اتوبار شهرک غرب زیر مجموعه ی شرکت پیشرو در این محدوده مشغول به فعالیت و خدمت رسانی است. با توجه به اینکه مجرب ترین و کار ورزیده ترین افراد در قالب تیم باربری در این شرکت مشغول به کار هستند می توان یک باربری فوق العاده و قابل اطمینان را برای ساکنان محترم شهرک غرب تضمین کرد.

اتوبار و باربری شهرک غرب تهران

اتوبار و باربری شهرک غرب تهران

خدمات اتوبار شهرک غرب

لازم است که در هر کاری و قبل از اعتماد به هر ارگانی به پیشینه و سابقه ای که در طول سالیان قبل داشته رجوع کرد. اتوبار شهرک غرب و شرکت باربری تهران با سال ها تجربه ی درخشان در زمینه ی حمل و جا به جایی اثاث و لوازم منزل و ادارات و چیدمان اثاثیه داخلی منزل این اطمینان را به شما می دهد که بهترین باربری و نقل مکان را با این شرکت تجربه کنید. این اطمینان را خدماتی که اتوبار شهرک غرب ارائه می دهد تضمین می کند. به طور مختصر می توان خدمات اتوبار شهرک غرب را در چند مورد زیر خلاصه کرد:

  • حمل تضمینی توسط ماهر ترین و آموزش دیده ترین کارگران
  • ارسال کارگر به تعداد کافی برای حمل و هم چنین برای بسته بندی اثاثیه
  • بسته بندی تخصصی و ماهرانه جهت جلوگیری از آسیب دیدگی وسایل
  • مشاوره ی رایگان در خصوص نحوه ی بارگیری
  • هزینه های مناسب و مقرون به صرفه نسبت به سایر شرکت های باربری
  • بیمه ی رایگان وسایل و لوا زم اداری و خانگی
  • حمل تخصصی وسایل حساس و سنگین از جمله پیانو، یخچال ساید و …

حمل بار در شهرک غرب

بنابراین نیازی نیست نگرانی از بابت اثاثیه ی خود داشته باشید. کارگران آموزش دیده ی شهر غرب با آگاهی کامل از نحوه ی حمل بار و جا به جایی هر نوع وسیله ای می توانند امنیت آن ها را تضمین کنند. فقط کافیست قبل از انجام اسباب کشی با همکاران ما در شرکت تماس گرفته و از آن ها راهنمایی های لازم را بخواهید.