باربری بلوار پروین

بلوار پروین محله ای آرام در تهران پارس در کلانشهر پایتخت است. باربری بلوار پروین یکی از شعب باربری و اتوبار پیشرو در منطقه تهرانپارس باربری تهران مشغول فعالیت می باشد.

شماره تماس باربری بلوار پروین

 شماره باربری بلوار پروین

021-22731285

شماره اتوبار بلوار پروین

021-22732614

همانطور که در تصویر نیز مشاهده میکنید بلوار شاهد توسط این بلوار به خیابان تیر انداز متصل میشود و در دو طرف بلوار پروین مجتمع عی مسکونی بسیار زیادی به همراه تعداد زیادی منازل مسکونی آپارتمانی و حیاط دار وجود دارد و بخش زیادی از شهروندان را در خود جای داده است. بی شک جابجایی و تغییر محل در طول سال بسیاری از شهروندان این ناحیه را مجبور میکند، تا اقدام به جابجایی وسایل خود کنند.

اتوبار و باربری بلوار پروین

اتوبار بلوار پروین

اتوبار بلوار پروین با پوشش دادن تمامی نواحی شهر بزرگ تهران برای پاسخ به نیاز افراد برای جابجایی و اثاث کشی علی الخصوص در بلوار پروین آماده همکاری با مشتریان و ساکنین این بخش از شهر تهران است. جابجایی کمدها و بوفه ها و لوستر ها و بسته بندی آنها و مراقبت از ظروف و عتیقه جات و وسایل تزیینی و بسته بندی کردن آنها کاری است که مسئولین و متخصصین امر باربری و بسته بندی باربری پیشرو بار در آن تخصص دارند و برای آن آموزش دیده اند.

دیگر لازم نیست تمام هفته را برای اثاث کشی آخر هفته نگران باشید.
بهترین کاری که میتوانید بکنید قرار داد بستن با یکی از بهترین شرکت های اتوبار است.
مسئولیت همه چیز با خود شما است.
میتوانید با عقد قرارداد با یک شرکت پیشرو باربری امنیت را برای اثاثیه نمنزلتان با ارمغان بیاورید و با آرامش خیال فقط به نظارت بپردازید و میتوانید امنیت وسایلتان را به خطر بیاندازید. شرکت پیشرو بار موظف است تا بار ها را به صورت کامل بسته بندی و پس از انتقال آنها به ماشین مخصوص حمل بار، و تخلیه در مقصد در صورت تمایل شما نسبت به چیدمان آنها نیز اقدام کنند.

حمل اثاثیه منزل در باربری بلوار پروین

هر شرکت باربری و اتوبار، علی رغم تبلیغات و ادعا هایی که دارد، نمیتواند بار شما را به سلامت به مقصد برساند و یا خدمات ارائه شده توسط آن گروه کیفیت قابل قبولی نخواهد داشت.
همچنین تمامی شرکت های باربری سلامت بار شما را ضمانت نمیکنند.
یکی از مهم ترین خدماتی که باید توجه داشته باشید،
که حتما توسط شرکت باربری ارائه شود این است که بار شما توسط شرکت اتوبار در تمامی مراحل بیمه شود.
همچنین باید بسته بندی مطابق با استاندارد های داخلی انجام گیرد.

مشاورین شرکت پیشرو بار در تمامی ساعات منتظر تماس شما برای دریافت مشاوره هستند  آماده خدمت رسانی به شما در محل و یا به صورت تلفنی هستند. شما میتوانید با گرفتن مشاوره از مشاوران پیشرو بار نسبت به چگونگی انتقال بار و … درخواست متخصص بسته بندی مرد یا زن کنید و خود شما به صورت مستقیم بر کار آنها نظارت فرمایید.

بسته بندی اثاثیه منزل در باربری بلوار پروین

شرکت پیشرو بار به منظور اطمینان خاطر مشتریان عزیز به صورت ویژه و مطابق با آخرین روش ها و متد های نوین بسته بندی در اروپا و آمریکا بسته بندی وسایل و اثاثیه را انجام میدهد. ایتدا تمامی بار ها در بسته بندی های نایلونی و یا فومی و کاغذی قرار میگیرند و بر حسب نیاز بار ها در بسته بندی های نایلن های حباب دار و یا فوم های کلفت قرار میگیرند، سپس تمامی آنها را در بسته بندی های محکم کارتنی و یا جعبه های پلاستیکی و لاکی قرار میدهند.

این جعبه ها و کارتن ها از رسیدن هر گونه ضربه و آسیبی به بار جلوگیری میکند.
در هر حال اگر ضربه ای به بار وارد آمد و باعث ایجاد خسارت شد نگران نباشید چون شرکت پیشرو بار تمامی بار های شما را در تمامی مراحل بیمه کرده است و سلامتی بار ها را تضمین کرده است.
پس میتوانید خسارت وارد شده خود را ازز شرکت طلب کنید.
ولی اینگونه مسائل در شرکت پیشرو بار سابقه ندارد.

بسته بندی اثاثیه منزل در باربری بلوار پروین

بسته بندی اثاثیه منزل در باربری بلوار پروین

باربری در محدوده بلوار پروین

قبل از عقد قرار داد با یک شرکت باربری شرق تهران برای اثاث کشی های خود، بهتر است که این نکته را مد نظر قرار دهید که بهره مندی از ماشین های مختلف و مخصوص باربری در حالت های رو باز و رو بسته برای امر باربری به منظور ایجاد محیطی ایمن برای بار های شما بر حسب نیاز به شما کمک میکند و علاوه بر این که ایمنی بار هایتان را به خوبی تامین میکند سعی در به صرفه شدن قرار داد برای شما نیز دارد.