باربری الهیه تهران

شماره تماس باربری باربری و اتوبار الهیه

 شماره تماس باربری الهیه

021-22731285

شماره تماس اتوبار الهیه

021-22732614

باربری در محله الهیه

محله ی الهیه از جمله محله های منطقه ی شمیران در شمال شهر تهران می باشد. این محله در منطقه ی 1 شهرداری تهران واقع شده است. چون سطح منطقه اتوبار و باربری الهیه نسبت به نقاط دیگر تهران بالاست و هم چنین به دلیل دسترسی به منظره های زیبا، این منطقه جزو گران ترین مناطق تهران به شمار می رود. شرکت حمل و نقل پیشرو با برپا کردن شعبه در تمام مناطق تهران، باربری در محله ی الهیه را نیز شامل می شود و به ساکنان و همشهریان در این منطقه خدمت رسانی می کند. این شرکت یکی از مهم ترین و قابل اعتماد ترین موسسات حمل و نقل باربری تهران است و به شما این اطمینان را می دهد که با داشتن برترین و حرفه ای ترین افراد و کامل ترین تجهیزات امنیت و سلامت اثاثیه ی شما را تضمین می کند.

هزینه باربری در منطقه الهیه

شرکت ها و موسسات زیادی در سطح شهر دایر شده اند که هر کدام نیز نرخ های خاص خود را دارند. این نرخ ها می تواند به مواردی هم چون سطح منطقه، خدمات ارائه شده، امکانات موجود و مورد استفاده در حمل و نقل و جا به جایی، سرعت انجام کار ها توسط کارکنان و هم چنین مسافت مورد حمل و نقل بستگی داشته باشد. شرکت پیشرو قیمت باربری در منطقه الهیه را در پایین ترین و مقرون به صرفه ترین حالت تعیین کرده تا ساکنان این منطقه در این مورد به مشکل بر نخورند. با این حال تعداد ساعات کاری نیز تعیین کننده ی قیمت هاست. شما همشهریان گرامی می توانید جهت اطلاع از نرخ های شرکت با ما تماس برقرار کنید.

اتوبار و باربری الهیه در تهران

اتوبار و باربری الهیه در تهران

حمل بار و اثاثیه محدوده الهیه

حمل بار و اثاثیه در محدوده الهیه با وجود شرکت اتوبار پیشرو نمی تواند کار سخت و دشواری باشد. تیم فعال و آموزش دیده و ماهری در آن جا مشغول به کار هستند که در تمام ساعات شبانه روز آماده ی خدمت رسانی به شما مردم شریف می باشند. فعالیت در هفت روز هفته و حمل بار به هر جایی که شما درخواست کنید از جمله وظایف اتوبار الهیه زیر مجموعه ی شرکت پیشرو می باشد. از دیگر خصوصیات این باربری، راهنمایی و مشاوره ی رایگان در خصوص موارد مشکلی هم چون نحوه بسته بندی یا پکینگ ( Packing ) و هم چنین ارزیابی و تخمین هزینه، تجهیزات و تعداد کارگران مورد نیاز جهت حمل و جا به جایی اثاث می باشد. شما می توانید با راهنمایی کارشناسان ما بهترین زمان را به نقل مکان خود اختصاص دهید.